Zakład Bez Ryzyka

Sięgnij po Zakład Bez Ryzyka Betsson – nawet 200 PLN

Zakłady sportowe rozgrzewają do czerwoności niemal każdego kibica. W końcu w naszej naturze zapisane jest zakładanie się. Rozgrywki sportowe są więc idealną płaszczyzną, na której możemy udowodnić swoje racje – czy to bukmacherowi, znajomym, czy innym graczom.

Czym jest w Betsson Zakład Bez Ryzyka? To bonus na start dla nowych klientów Betsson, którzy zamierzają stawiać zakłady bukmacherskie. Na początku przygody Betsson proponuje ubezpieczenie zakładu. Jeśli powinie Ci się noga, Betsson zwróci kasę. 

Wysokość zwrotu (cashback) uzależniona jest od kwoty, którą wpłacisz w Betsson jako swój pierwszy depozyt. Szczegóły znajdziesz w poniższej tabeli.

Wpłata w BetssonZakład Bez Ryzyka
40 PLN – 99,99 PLN40 PLN
100 PLN – 199,99 PLN100 PLN
200 PLN i więcej200 PLN

Jak nie trudno dostrzec, minimalny depozyt gwarantujący w Betsson Zakład Bez Ryzyka wynosi 40 PLN. Maksymalny bonus na start – cashback 200 PLN otrzymasz, jeśli na pierwszy raz zdeponujesz 200 PLN lub więcej. 

Jak aktywować Zakład Bez Ryzyka w Betsson?

Na wykorzystanie Zakładu Bez Ryzyka masz 30 dni od swojego pierwszego depozytu. Zakład obstawisz za własne pieniądze, ale w przypadku przegranej Betsson odda jego stawkę (według przedstawionej wyżej tabeli). Betsson nie narzuca żadnych dodatkowych wymagań dla kuponu ubezpieczonego. Możesz postawić dosłownie na to, na co masz ochotę. Bonus wykorzystasz na kupon solo (z jednym zdarzeniem) lub akumulowany (z wieloma zdarzeniami). Chcesz obstawić mecz piłkarski, pojedynek bokserski, a może jeszcze coś innego? Graj na to, na co masz ochotę. Nie trafisz – Betsson odda kasę.

Na jakich warunkach otrzymam zwrot?

Środki otrzymasz od razu po rozliczeniu nietrafionego zakładu. Będziesz mógł je swobodnie wykorzystać na dalszą grę na Zakładach Sportowych. Jedyne obostrzenie, które Cię spotka to brak możliwości wypłaty otrzymanego cashbacku. Wypłata pieniędzy przyznanych dzięki bonusowi będzie możliwa po spełnieniu określonych w regulaminie warunków obrotu. Wystarczy, że jeden raz obrócisz kwotą zwrotu na kuponach o kursie min. 1,50 i już możesz realizować wypłatę, bądź też grać dalej.

1

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETSSON

Kliknij w przycisk “Odbierz bonus” i zarejestruj się na stronie Betsson. W formularzu podaj prawdziwe dane. Po wpłacie min. 40 PLN otrzymasz Zakład Bez Ryzyka. Na jego wykorzystanie masz 30 dni.

2

OBSTAW ULUBIONE SPORTY

Postaw zakład na swoje ulubione sporty. Na kuponie aktywuj opcję Zakładu Bez Ryzyka. Możesz obstawić dowolną liczbę wydarzeń. Betsson nie narzuca  też minimalnego kursu dla ubezpieczonego zakładu.

3

OTRZYMAJ ZWROT DO 200 PLN

Szczęście nie dopisało? Nic straconego. Betsson odda stawkę Twojego kuponu i będziesz mógł spróbować ponownie. Zwrot otrzymasz natychmiast po rozliczeniu Zakładu Bez Ryzyka. Wymagany obrót w celu wypłaty to: 1x zwrot na kursie min. 1,50.

Scroll to top