Zakład Bez Ryzyka

Sięgnij po Zakład Bez Ryzyka Betsson – nawet 150 PLN + bonus 100% do 1200 PLN

Zakłady sportowe rozgrzewają do czerwoności niemal każdego kibica. W końcu w naszej naturze zapisane jest zakładanie się. Rozgrywki sportowe są więc idealną płaszczyzną, na której możemy udowodnić swoje racje – czy to bukmacherowi, znajomym, czy innym graczom. Tym przyjemniej, jeżeli stawiać zakłady możemy u bukmacherów oferujących promocje na start. W zakładach Betsson bonus powitalny to Zakład Bez Ryzyka do 150 PLN oraz 100% do 1200 PLN. Łącznie 1350 PLN!

Jak odebrać Zakład Bez Ryzyka w Betsson?

Czym jest w Betsson Zakład Bez Ryzyka? To bonus na start dla nowych klientów Betsson, którzy zamierzają stawiać zakłady bukmacherskie. Na początku przygody Betsson proponuje ubezpieczenie zakładu. Jeśli powinie Ci się noga, Betsson zwróci kasę. 

Wysokość zwrotu (cashback) uzależniona jest od kwoty, którą wpłacisz w Betsson jako swój pierwszy depozyt. Szczegóły znajdziesz w poniższej tabeli.

Wpłata w BetssonZakład Bez Ryzyka
60 PLN – 99,99 PLN40 PLN
100 PLN – 199,99 PLN75 PLN
200 PLN – 299,99 PLN100 PLN
300 PLN i więcej150 PLN

Jak nie trudno dostrzec, minimalny depozyt gwarantujący w Betsson Zakład Bez Ryzyka wynosi 60 PLN. Maksymalny bonus na start – cashback 150 PLN otrzymasz, jeśli na pierwszy raz zdeponujesz 300 PLN lub więcej. 

Jak aktywować Zakład Bez Ryzyka w Betsson?

Na wykorzystanie Zakładu Bez Ryzyka masz 30 dni od swojego pierwszego depozytu. Zakład obstawisz za własne pieniądze, ale w przypadku przegranej Betsson odda jego stawkę (według przedstawionej wyżej tabeli). Betsson nie narzuca żadnych dodatkowych wymagań dla kuponu ubezpieczonego. Możesz postawić dosłownie na to, na co masz ochotę. Bonus wykorzystasz na kupon solo (z jednym zdarzeniem) lub akumulowany (z wieloma zdarzeniami). Chcesz obstawić mecz piłkarski, pojedynek bokserski, a może jeszcze coś innego? Graj na to, na co masz ochotę. Nie trafisz – Betsson odda kasę.

Na jakich warunkach otrzymam zwrot?

Środki otrzymasz od razu po rozliczeniu nietrafionego zakładu. Będziesz mógł je swobodnie wykorzystać na dalszą grę na Zakładach Sportowych. Jedyne obostrzenie, które Cię spotka to brak możliwości wypłaty otrzymanego cashbacku. Wypłata pieniędzy przyznanych dzięki bonusowi będzie możliwa po spełnieniu określonych w regulaminie warunków obrotu. Wystarczy, że obrócisz kwotą zwrotu 3x na kuponach o kursie min. 1,50 i już możesz realizować wypłatę, bądź też grać dalej. Na spełnienie tych warunków masz 14 dni.

Jak otrzymać od Betsson bonus 100% do 1200 PLN? 

Jeżeli już skorzystałeś z promocji Zakład Bez Ryzyka w Betsson, to śmiało możesz popędzić po drugi bonus. Tym razem to 100% do 1200 PLN od drugiej wpłaty.

Minimalna kwota depozytu, która uprawnia by odebrać od Betsson bonus to 10 PLN. Otrzymasz jednak wtedy tylko dyszkę extra. Dlatego też, może warto pomyśleć nad wyższą wpłatą? Aby otrzymasz max. bonus – 1200 PLN musisz wpłacić dokładnie tyle samo lub więcej.

Jak obrócić bonusem 100%?

Bonus reload od drugiego depozytu wymaga 10-krotnego obrotu w ciągu 10 dni. Do obrotu zaliczają się wyłącznie kupony z kursem 1.50 lub wyższym.

 

1

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETSSON

Kliknij w przycisk „Odbierz bonus” i zarejestruj się na stronie Betsson. W formularzu podaj prawdziwe dane. Po wpłacie min. 60 PLN otrzymasz Zakład Bez Ryzyka. Na jego wykorzystanie masz 30 dni. Kolejny depozyt to szansa na bonus 100% do 1200 PLN!

2

OBSTAW ULUBIONE SPORTY

Postaw zakład na swoje ulubione sporty. Na kuponie aktywuj opcję Zakładu Bez Ryzyka. Możesz obstawić dowolną liczbę wydarzeń. Betsson nie narzuca  też minimalnego kursu dla ubezpieczonego zakładu.

3

OTRZYMAJ ZWROT DO 200 PLN

Szczęście nie dopisało? Nic straconego. Betsson odda stawkę Twojego kuponu i będziesz mógł spróbować ponownie. Zwrot otrzymasz natychmiast po rozliczeniu Zakładu Bez Ryzyka. Wymagany obrót w celu wypłaty to: 3x zwrot na kursie min. 1,50.

Scroll to top